Duży biust działa na mężczyzn – jak go powiększyć?

Masz mały biust? Dla wielu kobiet to koniec świata i już od najmłodszych lat myślą o wykonaniu operacji plastycznej! To nic dziwnego, wiele kobiet cierpi ze względu na zbyt małe rozmiary stanika. Wszystkiemu winni są mężczyźni, a raczej ich umiłowanie do sporych piersi, które jest już widoczne w latach nastoletnich. “Płaska” lub “deska” to tylko niektóre z określeń, jakie na swój temat może usłyszeć niezbyt obdarzona przez naturę kobieta.

Push-up, czyli jak oszukać samą siebie i otoczenie
Staniki typu push-up na pierwszy rzut oka nie różnią się niczym innym od zwykłych staników. Zazwyczaj są fikuśne, kobiece, występują w mniejszych rozmiarach. Wystarczy tylko chwila, żeby im się przypatrzeć, żeby zrozumieć, że jest w nich jednak coś innego. Przy bliższym zapoznaniu się ze stanikiem typu push-up od razu widać, że przypominają one raczej zbroję. Mają pełną gąbkę w miseczkach albo są wypełnione silikonowymi wkładkami. Dodatkowo mocniej ściskają piersi i wypychają je do góry.

Zobacz także: Krem Frashe – na biust

Noszenie staników typu push-up ma pomóc kobietom z małym biustem czuć się pewniej, ale czy naprawdę to pomaga? Jaka byłaby reakcja kobiet, gdyby mężczyźni nosili nakładki ze sztucznymi mięśniami brzucha albo protezy penisów, żeby je sobie wizualnie powiększyć? Takie zachowanie byłoby uważane za żenujące… Tak samo panowie widzą noszenie push-upów przez kobiety.

Naturalne  i operacyjne sposoby na powiększenie biustu
Na szczęście biust można powiększyć i z pewnością jest to lepsze rozwiązania niż noszenie stanika wypchanego gąbką. Po ściągnięciu stanika typu push-up cała magia znika i okazuje się, że zamiast dwóch dorodnych melonów w staniku skrywa się prawie płaska klatka piersiowa… Z pewnością nie działa to podniecająco, warto więc poznać sposoby na powiększenie biustu.

1. Krem na biust
Pierwszy, najbardziej oczywisty sposób to stosowanie kremów na biust, na przykład krem na biust Frashe, który cieszy się dobrymi opiniami. Taki krem jest łatwy w stosowaniu, daje dobre efekty i jest w 100% naturalny.

2. Picie ziółek na powiększenie biustu
Regularne picie kozieradki, czarnuszki, mniszka lekarskiego czy naparu z palmy sabałowej to sprawdzone przez wiele kobiet sposoby na naturalne powiększenie biustu bez operacji.

3. Wszczepienie własnego tłuszczu
Ta operacja to dwa w jednym – liposukcja i powiększenie piersi na jednym zabiegu. Efekty są zadowalające, a przy tym można pozbyć się nadmiaru tłuszczu na przykład z brzuszka.

4. Wszczepienie implantów
Implanty piersi to popularny sposób na trwałe ich powiększenie do dowolnego rozmiaru. Zabieg nie trwa długo, ale długo jest czas potrzebny na dojście do siebie. No cóż, coś za coś, a uroda wymaga przecież cierpienia.

5. Zastrzyki z kwasu hialuronowego
Powiększanie ust kwasem hialuronowym jest popularne, więc to tylko kwestia czasu, kiedy powiększanie piersi w ten sposób stanie się równie popularne. Powiększenie piersi w ten sposób nie jest trwałe, efekt utrzymuje się do dwóch lat, a kwas stopniowo jest wchłaniany przez organizm. Jest to składnik, który naturalnie występuje w ciele, więc jego dodatkowa obecność nie sprawia żadnych problemów.

Jak widać, powiększenie małego biustu jest jak najbardziej możliwe!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

86 − 82 =